Kiemeléstechnológiai munkatárs

MOL Group

  • Algyő, Csongrád
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Jól ismered a kiemeléstechnológiai rendszereket, melyeket a szén-hidrogént termelő kutakhoz használunk?Szeretsz mérnökként gondolkodni, de nem veted meg a terepi munkát sem?Szívesen végzel számításokat és javaslataiddal folyamatosan és lelkesen fejleszted a rendszereket?Jelentkezz hozzánkKIEMELÉSTECHNOLÓGIAI MUNKATÁRSNAK!A vállalatról:Mik lesznek a feladatai a leendő munkatársunknak?
  • Elemzi a Kutatás-Termelés MOL területén üzemeltetett kiemelés-technológiai rendszereket. Megvalósíthatósági vizsgálatokat végez és meghatározza a hatékonyságnövelés érdekében szükséges költségmegtakarítási lehetőségeket az azokhoz kapcsolódó feladatokat, és előterjeszti a javaslatokat a vezetés számára, majd jóváhagyás esetén közreműködik a projektek végrehajtásban.
  • Kidolgozza a mélyszivattyús, valamint a segédgázas technológia hatékony hazai alkalmazásának feltételrendszerét. Összegyűjti, szintetizálja és a hazai viszonyokra alkalmazza a mélyszivattyús, valamint segédgázas termelési technikához kapcsolódó elméleti információkat, gyártmány ismereteket.
  • Figyelemmel kíséri a hazai és nemzetközi kőolaj-, földgáz-termeléssel és előkészítéssel, valamint kiemelés-technológiai rendszerekkel kapcsolatos ipari fejlesztéseket, elemzi azok Kutatás-Termelés MOL-nál való alkalmazási lehetőségeit. Értékeli a tapasztaltakat és szakmai iránymutatásként szolgáló tudásbázist hoz létre. A hasznosítható ismereteket terjeszti, kezdeményezi azok hazai szénhidrogén ipari adaptálását.
  • A mezőfejlesztési projektek megvalósulása, valamint a termelési paraméterek változása kapcsán szükségessé váló elemzési, tervezési és méretezési munkát végez az optimális kiemelés-technológiai rendszer meghatározása érdekében.
  • A hatékony tervezési munka érdekében a kiemeléstechnológiai folyamatokhoz kapcsolódó gyártók eszközkínálatának megfelelő, azok műszaki specifikációit tartalmazó tervezési adatbázist hoz létre és tart fenn, valamint üzemelteti a tervezés szoftveres platformját.
  • A szakterület képviselőjeként részt vesz kutatási feladatok, mezőfejlesztési tanulmányok, beruházási programok, projektek, tender dokumentációk, kiviteli tervek készítésében, zsűrizésében es azok gazdaságos megvalósításának ellenőrzésében.
  • A területi adottságoknak, illetve az adott terület termelő kútjainak sajátosságainak és paramétereinek figyelembevétele mellett meghatározza a megfelelő mesterséges termelési módot, részt vesz az új termelési módok bevezetésének folyamatában.
  • A Kutatás-Termelés minőségirányítási rendszeréhez kapcsolódó tevékenységeket ellátja.
Ami a munkakör elnyeréséhez szükséges:
  • Szakirányú olajmérnöki vagy technikusi végzettség
  • Kútdiagnosztikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • Olaj,-és gázipari technológia ismeret, szakmai gyakorlat
  • Készségek: problémamegoldó készség, együttműködés, döntési képesség, eredményközpontúság, kreativitás, innovatív szemléket, mobilitás
  • Word, Excel, MS Project, SAP, szakirányú adatbázisok, informatikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély
Amit ajánlunk:
  • Lehetőség Magyarország első számú munkáltatójánál dolgozni.
  • Barátságos, nyitott munkakörnyezetet
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Évi bruttó 800.000 Ft Cafeteria
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Bejárási támogatás

MOL Group