Területi főenergetikus

MÁV

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
A Környezetvédelem és energia szervezetünk teljes körű energiagazdálkodási szolgáltatást nyújt a MÁV-Volán csoport vállalatainak, országosan.Foglalkoztat az energiagazdálkodás? Nagyvállalati tapasztalatra vágysz, esetleg szakmabeliként belelátnál egy SSC világába? Akkor nagyon várjuk jelentkezésed csapatunkba!Légy pályakezdő, vagy senior nálunk megtalálhatod a helyed!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adataitÚj munkatársunk feladatai lesznek
  • energia és energia-költség tervek készítése, azok alakulásának kontrollja
  • az energetikai berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése
  • javaslattétel az energia-felhasználást befolyásoló technológiák racionalizálására
  • az energia felhasználások ellenőrzése, nyilvántartások vezetése, jelentések készítése
  • javaslattétel a veszteségek felszámolására, csökkentésére
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • műszaki felsőfokú állami iskolai végzettség (energetikai-, villamos-, vagy gépészmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • a munkakör betöltésének feltétele a munkaviszony létesítésekor érvényes erkölcsi bizonyítvány
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önálló munkavégzés képessége
  • strukturált gondolkodás
  • kezdeményező hozzáállás és proaktív szemléletmód
  • jó problémamegoldó készség
  • innovatív gondolkodás
Amit ajánlunk
  • rugalmas munkaidő
  • támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adGyergyói-Szabó Réka Angéla +36 (30) 168 0035Jelentkezés határideje2024. 04. 25.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV