Karosszéria lakatos

Autoszalon Duna Kft.

  • Budapest IX. ker
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
- Karosszéria lakatos feladatok
- Együttműködés a cég egyéb részlegeivel (fényező műhely, munkafelvétel, stb.) - Szakirányú végzettség
- Karosszéria lakatos munkakörben szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Megbízható, igényes munkavégzés
- Erkölcsi bizonyítvány - Akár azonnali kezdés
- Stabil, nemzetközi háttér
- Pontos, bejelentett munkabér
- Lojális, vidám csapat
- Kitűnően felszerelt műhely
- Kiváló munkakörülmények (minden eszközzel ellátott étkező, zuhanyzási lehetőség, stb.)
- 8 órás munkavégzés

Profession