Járműkarbantartási telephelyvezető

MÁV

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Keressük új kollégánkat, aki járműkarbantartási területen szerzett több éves szakmai tapasztalatával, jó problémamegoldó- és szervező képességével szívesen irányítaná győri járműszerelő csapatunkat. Ha szeretne részt venni a vasúti közlekedés biztonságos lebonyolításával járó felelősségteljes feladatok elvégzésében és operatív irányításában, akkor várjuk mielőbbi jelentkezését!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • vasúti járművek fenntartási munkáinak, javításának és karbantartásának szakmai felügyelete, irányítása, a szükséges üzemképes járműmennyiség biztosítása
  • a telephely munkavállalóinak (kb. 50 fő) irányítása és az ezzel kapcsolatos vezetői feladatok ellátása
  • a karbantartási és vonatelőkészítési folyamatok költséghatékony és minőségi működésének biztosítása
  • területi kapcsolattartás a pályavasúttal, vasúti vállalkozó társaságokkal, helyi szervekkel
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • 2 oldalas pályázat írása a telephely vezetésével kapcsolatos jövőbeni elképzelésekről
  • műszaki főiskolai vagy egyetemi diploma
  • legalább 5 év járműkarbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság
Előnyként értékeljük
  • vezetői tapasztalat
  • felsőfokú vasúti szakképesítés
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helyeGyőrMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adMajor Krisztina +36 (30) 700 5712Jelentkezés határideje2024. 03. 31.Vállalati bemutatkozóA MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

MÁV