Személyzetfejlesztési szakértő

Központi Statisztikai Hivatal

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
FELHÍVÁSálláshely betöltéséreIgazgatóság: Gazdálkodási és Jogi IgazgatóságFőosztály: Humánstratégiai és oktatási főosztályÁlláshely megnevezése: Személyzetfejlesztési szakértőÁlláshely besorolása: Vezető-hivatalifőtanácsosÁlláshely legkorábbi betöltésének időpontja: elbírálást követően azonnalA kormányzati szolgálati jogviszony ideje: határozatlan idejűFoglalkoztatás jellege: teljes munkaidősMunkavégzés helye: 1024 Budapest Keleti Károly u. 5-7.Jogállás, illetmény és juttatások:A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.Ellátandó feladatok:Új belépők pályaorientációs programjának szervezése;
Közreműködés a Vezető-utánpótlás program megvalósításában;
Belső vezetői műhelyek, illetve tudásmegosztási és együttműködés-fejlesztő programok kidolgozása, szervezése, szervezetfejlesztési módszerek alkalmazása, vezetők számára tanácsadási feladatok ellátása;
Teljesítményértékelési rendszer, kompetenciavizsgálatok koordinációjának támogatása;
Moderátori, tréneri feladatok ellátása;
Belső képzési rendszer módszertani támogatása, e-learning- és blended-learning fejlesztések támogatása.Az állás betöltésének feltételei:Magyar állampolgárság;
Cselekvőképesség;
Felsőfokú iskolai végzettség;
Legalább 5 év szakirányú szakmai tapasztalat;
Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek;
Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása.Elvárt kompetenciák:Hatékony szóbeli és írásbeli kommunikáció,
Szolgáltató szemlélet,
Együttműködési és empátiás készség,
Problémamegoldó képesség,
Kreativitás,
Szervezőkészség.Az elbírálásnál előnyt jelent:szakirányú iskolai végzettség és/vagy szakképzettség
tréneri szakképzettség és tapasztalat
coach szakképzettség és tapasztalat
közigazgatásban szerzett tapasztalat
digitális tananyagfejlesztési szoftverek haladó szintű ismerete
aktív angol nyelvismeretA jelentkezéshez szükséges:Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint);
Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével);
Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata;A pályázat benyújtásának határideje: 2024. április 16.A pályázat elbírálásának határideje: 2024. április 22.A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Hársfai Anita (Anita.Harsfai@ksh.hu) és Csáky Hajnalka (hajnalka.csaky@ksh.hu) nyújt.A pályázatok benyújtásának módja:Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1359” azonosító számot, Hársfai Anita részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.A KSH az álláspályázatnál beküldött adatokat az Adatkezelési tájékoztató 2.10. pontja szerint a GDPR 6. cikk (1) bekezdés e) pontja szerint, közérdekű feladat végrehajtásához kezeli, amelyet a jelentkező az e-mail küldésével elfogad.Amennyiben jelentkezésével automatikusan a Felvételi adatbankunkba is be kíván kerülni, hogy adatait tárolhassuk 1 évig és elutasítás esetén később másik lehetőséggel megkereshessük, azt külön jelezze nekünk a küldött e-mailben.A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:https://kozszolgallas.ksz.gov.hu – 2024. április 3.
www.ksh.hu/karrier - 2024. április 3.A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
Nemzetközi projektekben való részvétel
Folyamatosan megújuló szervezet
Családbarát munkahely
Sport- és kulturális programokSzervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a www.ksh.hu honlapon tájékozódhat.

CV Online