Visa Specialist / Vízum Specialist-Hungary Szeged

BYD

  • Szeged, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Job Description / Munkaköri leírás
  • Responsible for processing residence permits for foreign employees in Hungary and issuing related documents. / Felelős a külföldi munkavállalók magyarországi tartózkodási engedélyének kezeléséért és az ehhez kapcsolódó dokumentumok kiadásáért.
  • Handling the submission of entry and exit-related documents for all employees and communicating with relevant government departments. / Az összes alkalmazott belépési és kilépési dokumentumainak benyújtásának kezelése és kapcsolattartás a releváns kormányzati részlegekkel.
  • Issuing invitation letters for foreign employees traveling to Hungary. / Meghívólevelek kiadása a külföldi munkavállalóknak, akik Magyarországra utaznak.
  • Handling visa applications for Hungarian employees traveling to China and coordinating with Chinese applicants for invitation letters to China. / Vízumkérelmek kezelése a magyar alkalmazottak számára, akik Kínába utaznak, és együttműködés a kínai jelentkezőkkel Kínába szóló meghívólevelekért.
  • Monitoring the process of document processing for entry and exit and promptly informing relevant parties. / Nyomon követi a belépési és kilépési dokumentumok feldolgozási folyamatát és azonnal értesíti a releváns feleket.
  • Establishing a management ledger for the above entry and exit-related affairs. / Az említett belépési és kilépési ügyekkel kapcsolatos vezetői könyvelés létrehozása.
  • Establishing and improving entry and exit management SOP and regulations to reduce related risks. / Belépési és kilépési menedzsment folyamatok és rendszerek kialakítása és javítása a kapcsolódó kockázatok csökkentése érdekében.
  • Disseminating Hungarian entry and exit policies to employees and providing professional advice. / A magyarországi belépési és kilépési politikák terjesztése az alkalmazottak között és szakmai tanácsadás nyújtása.
Qualifications / Elvárások
  • Bachelor's degree or above, with at least 1 year of relevant work experience. / Legalább alapfokú diplomával rendelkezik, legalább 1 év releváns munkatapasztalattal.
  • Fluent in Hungarian, with English or Chinese as working language. / Folyékonyan beszél magyarul, angol vagy kínai nyelvet használhat munkanyelveként.
  • Familiar with local entry and exit policies while keeping abreast of related policy adjustments. / Jártas a helyi belépési és kilépési politikákban és azok frissítésében.
  • Good communication skills and cross-cultural communication abilities. / Jó kommunikációs készségek és kereszt-kulturális kommunikációs képességek.
  • Ability of independent problem-solving. / Képesség önállóan megoldani a problémákat.
  • Positive mindset, enthusiasm for work, strong resilience and adaptability. / Pozitív gondolkodás, munkakedv, erős ellenálló képesség és alkalmazkodóképesség.
Company Name / Cég neveBYD Company Limited / BYD Auto Hungary Korlátolt Felelősségű TársaságType of Work / Munka TípusaFull time / Teljes munkaidőGeneral working hours / Általános munkarendWork Place / Munkavégzés helyeSzegedCompany information / Céginformáció
BYD is one of China's most innovative and technologically sustainable companies, developing and manufacturing hundreds of different private label product lines within four industrial sectors. Founded in February 1995, after more than 25 years of rapid growth, it has established more than 30 industrial parks worldwide and achieved significant market positions. From energy generation and storage to applications, BYD is committed to zero-emission energy solutions. /A BYD Kína egyik leginnovatívabb és technológiailag legfenntarthatóbb vállalata, amely több száz különféle sajátmárkás termékcsaládot fejleszt és gyárt négy ipari ágazaton belül.1995. februárjában alakult, több mint 25 évnyi gyors növekedés után több mint 30 ipari parkot hozott létre világszerte, és jelentős piaci pozíciókat ért el. Az energiatermeléstől és tárolástól az alkalmazásokig a BYD elkötelezett a zéró kibocsátású energiamegoldások mellett.As the first overseas subsidiary of BYD group, our main focus is to provide European customers with new energy vehicles, rechargeable batteries, solar panels, energy storage systems and other new energy products, as well as related after-sales services.

BYD