Senior Data Engineer

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Az OTP Bank Nyrt Senior Data Engineer munkakörbe keres új munkatársat.Főbb feladatok:
  • Adatmenedzsment megoldások fejlesztése
  • Adatstruktúrák, data pipeline-ok fejlesztése üzleti elemzés és modellezés céljára
  • Együttműködés forrásrendszerekkel, adatokat használó területekkel
  • Éles üzem támogatása
  • Integrációs feladatokban részvétel
  • folyamatok optimalizálása
Amit várunk:
  • magabiztosság relációs adatbázisok kezelésében
  • Oracle/PLSQL ismeret
  • Spark ismeret
  • ETL process ismeret
  • UNIX/Linux/Solaris legalább alapszintű ismerete
Előny:
  • Azure, Databricks ismeret
  • Kafka, Hive ismeret
  • Airflow tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Agilis működésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Támogató, barátságos környezet, kiváló hangulatú csapat
  • Piacvezető vállalatcsoport által nyújtott stabilitás
  • Hybrid munkavégzés
  • Fejlődési és képzési lehetőségek, szakmai rendezvények
  • Rekreációs lehetőségek
Munkavégzés helye: XIII. kerület, és home office

OTP Bank