Bolti eladó

  • Kiskunlacháza, Pest
  • 300.000-326.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 22 napja
Munkakör (FEOR) Bolti eladó
Gyakorlati idő nincs
Munkakör kiegészítése "műszaki irányzatú"
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 300 000 - 326 000
Állománycsoport szakmunkás
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 2340 Kiskunlacháza Dógya Gy. út 187.Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * szakközépiskolaMegjegyzés Osztott nappali munkavégzés, 07.00-15.00-ig, 09.00-17.00-ig, informatikai ismeret szükséges, műszaki rányzatú bolti eladói munkakör.

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Hasonló állások

  • Bolti eladó

    Ban Norbert ev.

    • Szigethalom, Pest
    Nemzeti dohányboltba megbízható munkatársat keresünk Szakmunka, fizikai munka eladó…
    • 21 órája
  • Bolti eladó

    • Szigethalom, Pest
    Nemzeti dohányboltba megbízható munkatársat keresünk. Kezdő nettó alapbér 207.000 Ft + 40.020 Ft szja kedvezmény 25 éves kor alatt + bónuszok. A borravaló megtartható. Elvárások: p…
    • 2 napja
  • Bolti eladó - Részmunkaidő (6 órás)

    Tesco

    • Kunszentmiklós, Bács-Kiskun
    • 270.000 Ft/hó
    Amiről a pozíció szól: Bolti eladóként te vagy a legfontosabb személy az eladótérben. Neked köszönhetően vásárlóink a legjobb termékeket és nagyszerű vásárlási élményt kapnak. Eg…
    • 5 napja