Konyhai kisegítő

GYSEV

  • Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Főbb feladatok
  • Konyhai termelő és egyéb területek, szociális helyiségek, gazdasági helyiségek, közlekedők tisztán tartása,
  • Konyhai kisegítő tevékenység ellátása,
  • Konyhai és éttermi eszközök tisztítása.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Alapfokú iskolai végzettség,
  • Állóképesség, terhelhetőség.
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Ami fontos számunkra:
  • Szakmai alázat,
  • Pozitív hozzáállás a munkához,
  • Csapatjátékos mentalitás.
Egyéb
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Amit biztosítunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil munkaadói háttér,
  • Kiváló béren kívüli juttatások,
  • Szociális támogatások.
Ami a pályázathoz szükséges
  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.
Hivatkozási számC-1018Állás adatai Állás azonosító: C-1018
Pozíció pontos megnevezés: Konyhai kisegítő
Munkavégzés helye: Sopron
Szakterület: Vendéglátás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőbenOssza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Konyhai kisegítő|||© Gysev Zrt. 2019A https://gysev.karrierportal.hu, mint a legtöbb weboldal, cookie-kat használ. Ezek segítségével anonim statisztikai információkat gyűjtünk a weboldal funkcionalitásának és teljesítményének növelése érdekében. A sütikről bővebben

GYSEV

Hasonló állások

  • Konyhai kisegítő

    Kastélyszálló-Szidónia Röjtökmuzsaj

    • Röjtökmuzsaj, Győr-Moson-Sopron
    A Soprontól 20 km-re lévő, röjtökmuzsaji Szidónia Kastélyszálloda felvételre keres munkájára igényes, megbízható Konyhai kisegítő munkatársat. Amiért érdemes minket választani: …
    • 7 napja
  • Szakácsot / konyhai kisegítőt keresek Ausztriába

    • Sopron, Győr-Moson-Sopron
    Ár: 0 Ft Bejelentett szezonális munkára keresek Ausztriába, Ritzing am Sonnensee-nél (Burgenland) tapasztalattal rendelkező konyhai kisegítőket, szakácsot, májustól szeptember kö…
    • 15 napja
  • Szakács

    Bojtorina Vegán Gasztro

    • Sopron, Győr-Moson-Sopron
    Napi menü és a la carte ételek, pizza készítése. Középfokú végzettség Konyhai gyakorlat Önálló, lelkiismeretes munkavégzés Fejlődésre való hajlandóság Motiváció és szorgalom …
    • 8 napja