Elektromos karbantartó

Randstad

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!Tervezett és időszakos karbantartások elvégzése, szabályzó munkautasítások és dokumentációk kialakítása, optimalizálása
A gyártó berendezések komplex hibáinak feltárása (különböző diagnózisrendszerek alkalmazásával pl. SPS, robottechnika, hajtástechnika), elemzése és elhárítása (alkatrészek és komponensek cseréje, javítása)
A PLC (S7) és PC vezérelt gyártó berendezések műszaki felügyelete, működésének optimalizálása (rendelkezésre állás, hatékonyság és energiamegtakarítás), hibáinak elemzése, javaslat megelőző intézkedésekre
Aktív közreműködés a több területet érintő termelési zavaroknál, 230-400 V-os hálózatok javítása
Átalakítások és telepítések önálló végrehajtása, szükség szerint a programozás átdolgozása
Saját területen a külső cégek által végrehajtott feladatok felügyelete és irányításaElvárások / RequirementsVillanyszerelő és/vagy befejezett mechatronikai, ipari elektronikai, automatizálási vagy azokkal egyenértékű villamos végzettség érettségivel
Bizonyítvány elektromos berendezések szerelésére 400V-ig
Gyakorlatban szerzett hidraulikai, pneumatikai és vezérléstechnikai ismeretek, valamint hibakeresésben szerzett gyakorlati tapasztalat
4 műszakos munkarendre való hajlandóság
Kimondottan magas fokú minőség iránti elkötelezettség, minőségközpontú szemlélet
Önállóan és csapatban történő precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
Jó kommunikáció- és problémamegoldó készség
Személyi és szakmai továbbfejlődés iránti igény
MS Office kiváló felhasználói szintű ismereteAmit nyújtunk / BenefitsVersenyképes alapbér
Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
Home office lehetőség – munkakörtől függően
Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
Letelepedési és bejárási támogatás
Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
Stabil munkahely
Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
Kollektív élet- és balesetbiztosítás
Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

CV Online