Szállásos munkalehetőség Szombathelyen

Trenkwalder Group

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Betanítás alapján a legyártott egységek összeszerelése.
Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
Munkadarabok, szerszámok, készülékek használata a munkautasítások alapján.
Különböző típusú alkatrészek rendezési feladata.
Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.
A munka-, tűzvédelmi- és biztonságtechnikai előírások betartása.
Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.Elvárások / RequirementsMinimum 8 általános iskolai végzettség
Alapszintű számítógépkezelői ismeret
Önálló munkavégzés képessége, precizitás
3 műszakos munkarend vállalásaJelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!Amit nyújtunk / BenefitsKiemelkedő alapbér
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz
Céges buszjáratBővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es vagy +36/94-508-563 telefonszámokon!Az önéletrajzot a b.burian@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

CV Online