Minőségirányítási technikus

Adecco

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-15KategóriaManufacturing and ProductionMinőségirányítási technikusFolyamatosan bővülő autóipari partnerünkhöz keresünk munkatársakat. Ha szeretnél egy ultramodern környezetben munkát végezni, várjuk jelentkezésedet
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI TECHNIKUS
munkakörbe.Miért érdemes megpróbálnod? Amit kínálunk:
  • versenyképes bér + műszakpótlék
  • stabil vállalati háttér, modern robottechnológia, ipar 4.0 környezet
  • kiemelkedő juttatások már próbaidő alatt is (cafetéria, bónusz, munkavállalói kedvezmények)
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • INGYENES céges buszjáratok
  • bejárás támogatás (helyi és helyközi bérlet is 100%-osan támogatva van, autóval 18Ft/km)
  • klimatizált, tisztatéri munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony
Feladatok:
  • Hibás termékek elemzése
  • A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása
  • 5S standardok alkalmazása és betartása
  • Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
  • Eszkaláció a minőségi problémák esetében
  • Vevői érdekek képviselete a munkavégzés során
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • releváns területen szerzett tapasztalat
  • Mechanikai és mechatronikai folyamatok ismerete
  • Műszaki rajz olvasás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 12 órás munkarend vállalása
Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Adecco