Számviteli főmunkatárs

Miskolc Holding

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?Álláslehetőség az MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt. - nél!
Most itt az alkalom, Számviteli főmunkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:
  • Szakirányú (pénzügy-számvitel) felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel;
  • Mérlegképes könyvelő képesítésed van;
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel ezen a területen, különös tekintettel a társaságra vonatkozó adóbevallások elkészítésére;
  • Felhasználói szinten tudod használni a MS Office programokat.
Milyen feladatok várnak Rád?
  • A Társaság eszközeiben, forrásaiban, vagyoni helyzetében történt változások integrált ügyviteli rendszerben történő rögzítése, a könyvelési bizonylatok kontírozása;
  • Gondoskodik a Miskolc Holding Zrt. HR Szervezete által elkészített havi bérjellegű, egyéb személyi jellegű, valamint járulék adatok beimportálásáról a Forrás NET rendszerbe, ezen adatok főkönyvi egyeztetése;
  • A társaságra vonatkozó adóbevallások, a szociálpolitikai menetdíj támogatások igénylésének elkészítése, egyéb költségvetési kötelezettségekhez kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése, közreműködés a havi Áfa egyeztetésben, jogszabályoknak megfelelő adónyilvántartások vezetése;
  • Szakképzési munkaszerződéssel foglalkoztatott tanulókkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, igényelhető szociális hozzájárulási adókedvezmény számszerűsítése;
  • A visszaigényelhető kereskedelmi gázolaj és CNG gáz jövedéki adójának havonkénti bevallása, a bevallást alátámasztó analitikák vezetése a vagyongazdálkodás segítségével
  • Havi, negyedéves, éves zárlati munkákban, főkönyvi egyeztetésekben, valamint leltározási folyamatban való aktív közreműködés;
  • Részvétel az ügyviteli rend, az eljárási szabályok kidolgozásában, javaslattétel a számviteli feladatokkal összefüggő szabályzatok alkalmazásával és szükség szerinti karbantartásával kapcsolatban;
  • Főkönyvi számlák és analitikus nyilvántartások vezetése, annak havi rendszerességű egyeztetése, külső feladások ellenőrzése;
  • A gazdálkodási osztály teljes körű munkaügyi adminisztrációja.
Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:
  • Adótanácsadói, adószakértői szakképesítés előnyt jelent
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Ingyenes utazási lehetőség a Társaság járatain a közvetlen családtagok számára is
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben
Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!Munkavégzés helye:3527 Miskolc, Szondi Gy. u. 1.A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.