Beszerzési csoportvezető

Bock

  • Noszlop, Veszprém
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • A beszerzési stratégia kialakítása és a terület irányítása.
  • Új partnerek keresése, kapcsolattartás és tárgyalás az új és meglévő beszállítókkal és a társterületekkel.
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal.
  • A beszállítói szerződések megkötése, a teljesítések folyamatos figyelemmel kísérése.
  • A felmerülő alapanyag-, szolgáltatási és beruházási igények kezelése, versenyeztetése és beszerzése.
  • A projekthez szükséges anyagok és áruk határidőre és költségkereten belüli biztosítása, a beszállítások megszervezése.
  • Az árukészletek mennyiségének és összetételének folyamatos figyelemmel kísérése, az ebből adódódó intézkedések megtétele.
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, cégen belül a társterületekkel.
  • A beszerzési csapat összefogása, fejlesztése.
  • Kimutatások, összehasonlítások, havi jelentések készítése.
  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat.
  • Beszerzési területen szerzett 3-5 éves tapasztalat.
  • Magabiztos német és angolnyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) használatában szerzett tapasztalat.
  • Strukturált, logikus gondolkodás, pontos munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kiemelkedő bérezés.
  • Jelenléti prémium és Cafetéria már a próbaidő alatt is.
  • Kiváló munkakörnyezet egy dinamikus csapatban.
  • Szakmai fejlődés, karrierépítési lehetőség.
  • Stabil munkahely, hosszútávú, biztos munkalehetőség.

Profession

Hasonló állások

  • Termelési csoportvezető

    Pannon-Work

    • Csabrendek, Veszprém
    Csabrendek Könnyűipar Csabrendeki partnerünkhöz keresünk termelési csoportvezető pozícióba kollégát. Főbb feladatok 10-15 fő munkájának szervezése a termelési területen Al…
    • 3 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Csoportvezetőt keresünk Vas vármegyébe Csoportvezető

    • Celldömölk, Vas
    Ár: 0 Ft Vas vármegyei gyárakba csoportvezetőt keresünk! Elsősorban Pápa, Sárvár, Celldömölk, Jánosháza térségéből! Szálláslehetőség nincs! Elvárások: - Középfokú végzettsé…
    • 4 napja
  • Műszakvezető - Gyakornoki Program

    Tesco

    • Celldömölk, Vas
    Amiről a pozíció szól: Te leszel az boltvezető jobbkeze, napi munkád során biztosítod, hogy üzletünk a legjobb vásárlási élményt nyújtsa vásárlóinknak. A program végére a folya…
    • 3 napja