Értékesítő

  • Pécs, Baranya
  • Alkalmi
  • Részmunkaidő
  • 1 hónapja
Ár: 350.000 FtMunkalehetőség Pécsett!
Nyugdíjas kollégáink jelentkezését is várjuk.Feladatok:
  • Banki és biztosítási szolgáltatások értékesítése, ajánlása
  • Érdeklődő ügyfelek igényeinek felmérése, szerződések kezelése és rögzítése
  • A szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztráció elvégzése
  • Promóter koordinálása
  • Alkalmanként ügyfeleknek a szerzése, promóciós tevékenység - Extra jutalék szerzési lehetőség
Jelölt személyisége:
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
  • Talpraesett, meggyőző személyiség
Elvárások:
  • Banki termék értékesítésére:
Pénzügyi szakmai felsőfokú végzettség vagy pénzügyi hatósági vizsga (PSZÁF) vagy (BOI)
  • Biztosítási termék értékesítésére:
Bármilyen felsőfokú végzettség (diploma) vagy biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • Ügyfél-orientált értékesítési szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megfelelő, kulturált megjelenés
Munkarend:
  • Teljes- vagy részmunkaidős lehetőségek közül lehet választani
  • A napi 7-8 óra munkaidőt jellemzően vállalni kell, de ez lehet akár a hét bármelyik napja
Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)TulajdonságokTelepülés:
Fizetés: Fix + teljesítmény
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Banki / Biztosítási
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Feladás dátuma: 2024.02.28
Eddig megtekintették 20 alkalommalAlkalmi munka rovaton belül a(z) "Értékesítő" című hirdetést látja. (fent)HASONLÓ KERESÉSEK:Kapcsolat a hirdetővelTelefonszám: +36706650665 További telefonszámok megtekintéséhez és az oldal teljes működéséhez kapcsolja be böngészőjében a Javascript-et!ÜzenetE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kéremÖn neve:*E-mail címe:*Telefonszáma:Az üzenet:*Írja be a képen látható számokat:
  • Kötelezően kitöltendő adat.
Globaling Kft.BejelentkezésE-mail címeJelszavaElfogadom az (módosult: 2021.01.06.) és a (módosult: 2021.01.06.)A megadott e-mail cím vagy jelszó nem érvényes, vagy lejárt. Elfelejtette vagy lejárt a jelszava?

Apróhirdetés ingyen