Villamos/ mechanikus karbantartó

T-HR

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A ReCaptcha működéséhez a Google anonim statisztikai információkat is gyűjt.
  • Profilom
Villamos/ mechanikus karbantartóGyőrMűszaki1-3 év szakmai tapasztalatFőbb feladatok
  • A termelő berendezések, gépek üzemkészségének biztosítása, mechanikai és elektromos karbantartása
  • Hibajavítások, megelőző és TPM karbantartások végrehajtása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • Épület karbantartási munkák elvégzése
  • Éves karbantartásokban történő részvétel
  • Üzemelési hibák javítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálásának támogatása
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges folyamatok támogatása
  • Új berendezések beüzemelésének támogatása
  • Típusváltásoknál a gépek átszerelése, beállítása
Munkakör betöltésének feltételei
  • Géplakatos/ hegesztő vagy autószerelő/ villamos szakirányú végzettség
  • Villamos rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása értelmezése
  • Hasonló területen területén szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Számítógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)
Elérhetőség/Jelentkezés
  • thr3@t-hr.hu
Hasonló pozíciókVisszahívást kérekNévTelefonszám+()AdatvédelemElfogadom az .'+r.message +' ');} else {$('#contactForm').replaceWith(''+r+' ');}});'>MentésÁllás adataiTeljes munkaidőbenHatározatlan idejű1442Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Villamos/ mechanikus karbantartó|||A T-HR a piaci igényekre rugalmasan válaszolni tudó, elismert, komplex humán szolgáltatást nyújtó iroda.

T-HR