Műszaki rajzoló – tervező technikus

Leier

  • Ács, Komárom-Esztergom
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • Építőipari sablonok, formák, fémipari eszközök megtervezése
  • Gyártási dokumentációk, műszaki rajzok elkészítése
  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Inventor program önálló, magabiztos használata
  • Minimum középfokú végzetség
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás, hűségprémium
  • Stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • Innovatív szervezet, felelősségteljes munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Profession

Hasonló állások

  • teszt technikus

    Randstad

    • Komárom, Komárom-Esztergom
    Gyártás, műszaki terület teszt technikus mik a konkrét feladatok? új állomások kiépítése és átalakítása, átállások biztosítása részvétel a tesztek alatt kieső termékek javítá…
    • 1 hónapja
  • Karbantartási technikus (Maintenance Technician)

    Viatris

    • Komárom, Komárom-Esztergom
    Mylan Hungary Kft. At VIATRIS, we see healthcare not as it is but as it should be. We act courageously and are uniquely positioned to be a source of stability in a world of evolv…
    • 5 napja
  • PLC technikus

    Plantech Europe Kft.

    • Környe, Komárom-Esztergom
    - Alumínium hengerműrendszerének PLC felügyelete és ellenőrzése - Alumínium hengerműrendszerének hibaelhárítása és karbantartása - Megelőző intézkedések elvégzése a hengermű-rend…
    • 5 napja