Elektromos berendezés szerelő

Krajcz H & V

  • Üllő, Pest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Kisfeszültségű kapcsoló berendezések dokumentációból történő szerelése, huzalozása és dokumentálása,
  • a berendezések helyszíni bekötése, kábelezése.
  • Elosztók gyártásban szerzett tapasztalat,
  • áramutas rajzok olvasási készsége,
  • “B” kategóriás jogosítvány.
  • Munkavégzés munkanapokon, egy műszakos munkarendben
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható, bejelentett munkaviszony
  • Céges munkaruha, szerszámok, utazási hozzájárulás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Pest megye, Üllő

Profession

Hasonló állások

  • SZERELŐ / SZERVIZTECHNIKUS

    Work4You

    • Gödöllő, Pest
    Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SZERELŐ / SZE…
    • 20 napja
  • Autóvillamossági szerelő, Budapest

    Jobcapital

    • Budapest
    Elvárt képességek autóvillamossági technikus autóelektronikai műszerész Autóvillamossági szerelő Bevezető Autóvillamosági szerelőt keresünk budapesti márkaszervizbe, autó eladá…
    • 2 hónapja