Termelési csoportvezető

Schaeffler

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • A csoportvezetőhöz tartozó 15-20 fő munkavállaló irányítása, fejlesztése, motiválása és teljesítményértékelése
  • Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezése
  • Napi termelési jelentők készítése
  • Középvezető támogatása a terület céljainak elérése érdekében
  • A terület tevékenységéhez kapcsolódó oktatások megtartása, dokumentálása, illetve műszak átadás-átvétel irányítása, ellenőrzése
  • A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése
  • Termékminőség szavatolása, selejt és reklamáció számának csökkentése
  • Intézkedési tervek készítése, nyomonkövetése
  • A lean filozófia, szemlélet, eszközök és módszerek alkalmazása a munkavégzés során
Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Műszaki érzék (műszaki végzettség és/vagy sorozatgyártásban, műszaki területen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Lean elvek alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • folyamatos munkarend vállalása (12 órában, éjszakai és hétvégi munkavégzéssel)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientáltság, minőségtudat
  • Analitikus gondolkodásmód
Ajánlatunk
  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet
A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.Ismerje meg vállalatunk vezetési alapelveit a oldalon.KapcsolattartóSchaeffler Debrecen Kft.Noémi Kerekes+36203759780Kulcsszavak: Tapasztalt; Csoportvezető (Production); Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés;

Schaeffler