KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Work4You

  • Gyula, Békés
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Szerszám kereskedelemmel és alkatrészgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐHa erősséged a kommunikáció és a magabiztos munkavégzés, akkor várunk csapatunkba!Ami fontos számunkra eddigi pályafutásodból:
2-3 év releváns tapasztalat adminisztráció területén
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Kiváló kapcsolatteremtő készség
Erős felhasználó szintű MS Office ismeretekAmi előnyt jelent számodra a kiválasztás során:Erős problémamegoldó készség
Felsőfokú végzettség
SAP ismeretAmiben számítunk Rád:Bejövő és kimenő megrendelések kezelése, nyomon követése SAP vállalatirányítási rendszerben
Értékesítőink munkájának segítése
Vevői kapcsolattartás (magyar/angol nyelven)
Fuvarszervezés
Új beszerzési források felkutatásaAmit kínálunk Neked:Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
Felelősségteljes és változatos munkafeladatok
Szakmai nyelv fejlesztésének lehetősége
Modern géppark és munkakörnyezet
Jó hangulat, tematikus napok, közös céges programok, rendezvényekMunkavégzés helyeGyula, Szentháromság u. 14.

Work4You

Hasonló állások

  • Raktári alkalmazott Hollandiában

    • Gyula, Békés
    Raktári alkalmazott - komissiózó fagyasztó Érdekelné a lehetőség, hogy csatlakozzon egy ambiciózus csapathoz, amely a nagykereskedelmi iparban tevékenykedő ügyfelünk raktári részl…
    • 2 hónapja
  • Bolti eladó - Gyula

    Aldi

    • Gyula, Békés
    Feladatok, amik rám várnak árupakolás kasszázás helyben sütött pékáruk megsütése takarítás Amit magammal hozok pontosság megbízhatóság hosszú távra tervezek jó munka…
    • 1 hónapja