Megváltozott munkaképességű felügyelő-takarító

EasyHiring Services

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Szakmunka, fizikai munkatakarító / takarítónőRehabos munkavállalókat keresünk miskolci partnerünkhöz külső illemhely felügyelésére és takarítására. Kizárólag megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!
  • Közös helyiségek, mosdók takarítása
  • WC üzemeltetési feladatok elvégzése
  • Higiénés szabályok betartása
  • Megváltozott munkaképességet igazoló határozat
  • Különböző műszakok vállalása
  • Fizikai munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Miskolci lakhely
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Munkáltatói referencia
  • Minmálbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet

Jobline