Production and Material Planning specialist

T-HR

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A ReCaptcha működéséhez a Google anonim statisztikai információkat is gyűjt.
  • Profilom
Production and Material Planning specialistBudapestLogisztikaAngolFőbb feladatok
  • A vevői igények alapján készítsen heti gyártási tervet az üzemi sorokhoz
  • Gyártási pontosság és teljesítményelemzés
  • Létszám- és tesztelői kapacitás tervezés
  • A szükséges anyagok meghatározása az ügyfél-előrejelzési információk, anyagjegyzék és beszerzési igények generálása az SAP-ban
  • Ütemezze az anyagok/alkatrészek szállítását a gyártási követelményeknek és a minimális biztonsági készletszintnek megfelelően
  • Tiszta és javítható elemzés a programkezeléshez
  • Tegyen nyomon követési intézkedéseket a termelést befolyásoló anyaghiánnyal kapcsolatban
  • A készletoptimalizálás, a felesleges és elavult anyagkockázat csökkentése, az ITO javítása
  • Anyagokkal kapcsolatos műszaki változtatási értesítések (ECN) kezelése
  • Részvétel az új termék bevezetésében (NPI)
  • Együttműködés a beszerzéssel, tervezéssel, üzemeltetéssel, minőséggel a működési célok elérése érdekében
Munkakör betöltésének feltételei
  • BSC/MSC végzettség vagy 3-5 év ellátási lánc területen szerzett munkatapasztalat
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló Microsoft irodai ismeretek, különösen Excel
  • Kritikus gondolkodás, pontosság
  • Erős elemző, tervező és problémamegoldó készség
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni (nemzetközi csapatban is)
Elérhetőség/Jelentkezés
  • thr8@t-hr.hu
Hasonló pozíciókVisszahívást kérekNévTelefonszám+()AdatvédelemElfogadom az .'+r.message +' ');} else {$('#contactForm').replaceWith(''+r+' ');}});'>MentésÁllás adataiTeljes munkaidőbenHatározatlan idejű1473Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Production and Material Planning specialist|||A T-HR a piaci igényekre rugalmasan válaszolni tudó, elismert, komplex humán szolgáltatást nyújtó iroda.

T-HR