Szerviztechnikus

Delego

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Elvárt képességek fizikai munka operátor gyártás precíz munkavégzés betanított gyártó terhelhetőség Pontosság precizitás megbízhatóság *gépkezelő önálló munkavégzésMit ajánlunk?Dolgozz egy SZUPER helyen, JAVÍTS és TARTS KARBAN EXTRA MODERN JÁRGÁNYFELÉPÍTMÉNYEKET!Amennyiben rendelkezel TAPASZTALATTAL villanyszerelési vagy elektromos karbantartási területen ÁLMAID munkáját olvashatod!Rugalmas hozzáállású vagy? Szeretsz utazni? Motiválna, ha 2 hetet külföldön és 2 hetet Magyarországon dolgozhatnál? Akkor biztosan JELENTKEZEL!ITT a lehetőség, hogy KIPRÓBÁLD magad!Biztosítjuk számodra:
  • EGYEDÜLÁLLÓ LAKÓAUTÓKKAL való munkavégzés, mely során fejlődhetsz és olyan tapasztalatra tehetsz szert melyre csak kevesen!
  • KIEMELKEDŐ alapbér, melyet az interjú során KÖZÖSEN egyeztetünk!
  • VÁLTOZATOS munkavégzési hely:
  • 2 hét Magyarország(Székesfehérvár), heti 5 napos munkával CSAK 1 műszakban (6:00-14:25 között)
  • 2 hét Belgium, heti 6 napos munkavégzéssel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • EXTRA béren felüli HŰSÉGBÓNUSZ juttatás
  • Külföldi kiküldetési díj + a kiutazások és szállások TELJES TÉRÍTÉSE
Feladataid lesznek
  • Járműfelépítmények elektronikai- és fűtésrendszeri problémáinak feltárása és elhárítása
  • Felépítmények időszakos karbantartásának ellátása
  • Villamossági hálózat, háztartási berendezések, gépek elektronikai karbantartása és javítása, azok üzemeltetésének biztosítása
  • Gépészeti berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • Vezetékhálózat ellenőrzése, szükség esetén cserék végrehajtása
  • Beépített fűtési és hűtési berendezések és eszközök karbantartása, szükség esetén javítása
Ezt várjuk tőled
  • Villanyszerelési, Elektronikai szakmunkás/szakiskolai végzettség
  • Utazási hajlandóság – ELENGEDHETETLEN, hiszen a munkavégzés külföldön is történik
  • Elektronikai karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Széleskörű hidraulikai, mechanikai és pneumatikus ismeretek
  • Csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre
  • Műszaki beállítottság
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság
Előny
  • C kategóriás jogosítvány
  • Angol/német/francia/holland nyelvismeret
Delego Kft.A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részéreAmennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Delego