Pénzügyi ügyintéző

Heim Pál Gyermekkórház

  • Budapest VIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Munkakör: Pénzügyi ügyintéző
Feltétel: Pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség vagy közgazdasági szakközépiskolai végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előny:
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • CT-EcoStat program ismerete
Feladat:
  • Bejövő számlák iktatása, kezelése
  • Szállítókkal történő kapcsolattartás
  • Napi utalásokban való részvétel
  • ÁFA bevallás és adatszolgáltatások készítésében való részvétel
  • Helyettesítési feladatok
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata
Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
Benyújtás határideje: 2024.03.31.
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
vagyElbírálás határideje: FolyamatosBérezés: Megállapodás szerintAz állás a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.A jogviszony létesítésének feltétele továbbá a 2020. évi C. tv.2.§ (4)-(6) bek. szerinti érvényes erkölcsi bizonyítvány.