Műanyag fröccsöntési szerszámmérnök

HRC Group

  • Ajka, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
AjkaIrodaiGépészmérnökMunkahelyi tapasztalattal rendelkezőAngolAjkai Partnerünk megbízásából Műanyag fröccsöntési szerszámmérnököt keresünk.Főbb feladatok
  • Új fröccsöntő szerszámok tervezésével kapcsolatos tevékenységek ellátása, valamint már használatban levő szerszámok működésének optimalizálása;
  • Folyamat-optimalizált tervezési megoldások nyújtása az új műanyag alkatrészeknél. Hatékony szerszámtervezés, gyárthatósági analízis készítése, kiértékelése;
  • Új és csere szerszámozási tevékenység koordinálása, validálása;
  • Műszaki értékelés és fejlesztési javaslat nyújtása a szerszámkészítő és műanyag fröccsöntő beszállítók számára;
  • Részvétel a fröccsöntési minőségi problémák megoldásában;
  • Szerszámok bevezetésének koordinálása a tervezéstől a PPAP-ig;
  • Beszállítókkal való konzultáció a szerszámok meghatározásában és a berendezések, anyagok vagy alkatrészek beszerzése érdekében;
  • Társosztályokkal való együttműködés.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Mérnöki végzettséggel rendelkezel pl : gépész- vagy mechatronikai mérnök szakon
  • Legalább 5 év tapasztalattal rendelkezel szerszámtervezés, gyártás és projektmenedzsment területen nemzetközi autóipari gyártási környezetben
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességekkel bírsz
  • Gyakorlottan alkalmazod az ISO TS 16949 szabványismereteidet
  • Kiválóan alkalmazod a APQP, FMEA, SPC folyamatmodelleket
  • Van tapasztalatod berendezések és szerszámok beszerzésében
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel
  • Jártas vagy fröccsöntési szimulációs programok használatában.
Amit megbízónk kínál
  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, pulykapénz, régióban kiemelkedő munkábajárási támogatás)

HRC Group