Storeman

Emerson

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Job Description:Rugalmas, lendületes, cselekvésorientált kollégát keresünk alkatrészraktárunkbaA munkakörben az alábbiakért leszel felelős:
  • Kiszállításra és belső raktározásra kerülő alkatrászek összekészítése, csomagolása
  • Bejövő-, és készáru minőségének ellenőrzése, azok készletre tétele
  • Csomagolóanyag készletek feltöltése, és a készletek dokumentálása
  • Belső alapanyag és alkatrész mozgatása
  • Alapanyagok és késztermékek leltározása
Mi jellemez:
  • Szakmai álláspontodat magabiztosan képviseled
A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Középfokú végzettség (Szakmunkás vagy Érettségi bizonyítvány)
  • Emelőgépkezelő jogosítvány (3312 gyalogkíséretű targonca)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Csomagoló területen szerzett tapasztalat, illetve vezető üléses targonca jogosítvány (3324) előnyt jelent
Előnyt jelentenek a következők:
  • CNC programozási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • 2 műszakos munkarend
  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek

Emerson