Közbeszerzési szakértő - Beruházás-, Eszköz-, Szolgáltatás- és IT beszerzés

MÁV

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 23 napja
A Beszerzési, környezetvédelmi és szállítási üzletág fő feladata az általános anyagkörök tekintetében központosított szolgáltatások, különösképpen a beszerzések, közbeszerzések lebonyolítása, mint szolgáltatás nyújtása a MÁV-Volán-csoport tevékenységének ellátásához.Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • közbeszerzési eljárok bonyolítása (indító felhívások előkészítése, részvétel az értékelőbizottság munkájában, javaslattétel a döntéshozók részére, stb…)
  • az előkésző- értékelő bizottságok munkájának koordinálása
  • a társasági szintű kiemel, uniós értékhatárt meghaladó közbeszerzési eljárások lefolytatása
  • munkához kapcsolód adatszolgáltatási és nyilvántartási kötelezettség teljesítése
  • közreműködés a közbeszerzési terv és beszámoló készítésében
  • aktív részvétel a közbeszerzési gyakorlat fejlesztésében
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • állami felsőfokú végzettség, meglévő diploma
  • felhasználói szintű MS Office programok ismerete
  • 5 év beszerzői gyakorlat ajánlatkérői oldalon
  • 3 év közbeszerzői gyakorlat ajánlatkérői oldalon
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • elemzőkészség
  • problémamegoldó készség
  • nagyfokú munkabírás (egyidőben 4-5 közbeszerzés lebonyolításának képessége)
  • kiemelkedő precizitás
  • lényeglátás
Előnyként értékeljük
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • rugalmas munkaidő
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adGyergyói-Szabó Réka Angéla +36 (30) 168 0035Jelentkezés határideje2024. 05. 04.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV