Társaságunk optikai szaküzletébe keresünk OPTIKAI TANÁCSADÓ munkatársat

Ofotért

  • Komárom, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (befejezett tanulmányok, érettségi bizonyítvánnyal)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Gyors, pontos munkavégzés, ügyfélközpontúság
Feladatok:
  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
  • Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása
Amit kínálunk:
  • dolgozói kedvezmény, évente összesen 4 db termékre (szemüvegre, napszemüvegre), illetve éves kontaktlencse adagra 50%-os kedvezmény
  • alap- és teljesítménybérből álló bérezés
  • Vodafone családi csomag
  • folyamatos szakmai képzések, tanulmányi támogatás
  • negyedéves és éves jutalmak
  • év végi ajándékutalvány, ha már 2 éve nálunk dolgozik
  • Munkavégzés helye Komárom
  • Jelige Optikai tanácsadó
  • Jelentkezési határidő 2024-03-30
Amennyiben szívesen dolgozna az Ofotért hálózat üzletében a fenti munkakörben és rendelkezik középfokú végzettséggel, kattintson a lent található Jelentkezés gombra!

Ofotért