Mérési specialista

Markestic Kft.

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Napi feladatok:
  • Haladó mérési rendszerek beállítása E-commerce és Lead Generation területen
  • Enhanced Ecommerce beállítása GA3-ban és GA4-ben
  • Professzionális dokumentáció készítése a fejlesztőknek
  • DataLayer és egyéb kódok beállítása. Enhanced Ecommerce mérés előkészítése.
  • Mérési hibák felismerése és javítása
  • Google Tag Manager fiókok menedzselése és 3rd party tag-ek beállítása
Elvárások:
  • Haladó/Profi Google Tag Manager ismeretek
  • Google Analytics (Universal Analytics & GA4)
  • Facebook Ads mérések (Facebook Pixel & Haladó mérési beállítások [Konverziós API, stb.])
  • Looker Studio
  • 📝 Alkalmazás feltétele: Számlaképesség
Előnyt jelent:
  • Javascript tudás
Amit kínálunk:
  • Korrekt és motiváló bércsomag
  • Motivált és sokszínű csapat erős vállalati kultúrával
  • Tanulási lehetőség számos területen
  • Távmunka
  • Teljesen rugalmas munkaidő és munka-magánélet egyensúly
  • Rendszeres csapatrendezvények, tréningek (opcionális)