Kereskedelmi és marketing vezetői asszisztens

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Budapest
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Szükséges nyelvtudás angolBevezetőMagyarország egyik legnagyobb burgonya termesztéssel és kereskedelemmel foglalkozó cége, most Kereskedelmi és marketing vetezői asszisztenst keres a csapatába.Rövid leírásA pozíció során kulcsfontosságú az analitikus szemlélet, ugyanis ahhoz, hogy ez a fogyasztási cikk megőrizhesse előkelő helyét a piacon számos riportot és elemzést kell majd elkészíteni. A termék managelése során a vezetőt segítve beszerzési, árazási feladatköröket is el lehet sajátítani. Emellett, a burgonya köré épülő szövetségi és adminisztrációs teendőket színesítheti, a márka online jelenlétének támogatása ügynökségekkel együttműködve.Hibrid munkavégzés várható a cégnél, amely azt jelenti hogy heti 1x a cég központjában Dunaegyházán, heti 1x Budapesten az agrárminisztériumban szükséges képviselni a céget.Főbb feladatok
  • Kereskedelmi és marketingvezető munkájának támogatása;
  • Kereskedelmi rendelések kezelése: visszaigazolások, ügyintézés;
  • Napi kapcsolattartás a termelő üzemmel, készletek és kapacitások nyomonkövetése;
  • Az elvégzett feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció: elemzések, prezentációk, riportok készítése (kereskedelmi és marketing területen egyaránt);
  • Vevői ügyfélszolgálat (B2B, B2C);
  • Marketingterv megvalósításában való aktív részvétel;
  • Közösségi média fiókok kezelése, moderálása, üzenetek megválaszolása;
  • Egyszerűbb grafikai feladatok önálló megoldása.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Kereskedelmi vagy élelmiszeripari vállalatnál szerzett hasonló munkaköri tapasztalat;
  • Min. 2 év hasonló területen szerzett, leinformálható szakmai tapasztalat;
  • Együttműködő és kommunikatív személyiség;
  • Magabiztos MS Office használat;
  • Prezentációs készség;
  • Képszerkesztő program alapszintű használata;
  • Proaktivitás;
  • Nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés;
  • Utazási hajlandóság.
Pályázás során előnyt jelent
  • FB és Insta platformok alapvető ismerete, weboldal kezelése;
  • Rendezvényszervezési tapasztalat;
  • Német vagy angol aktív nyelvismeret;
  • Szakirányú egyetemi / főiskolai végzettség (kereskedelmi, marketing, kommunikáció, pénzügy, közgazdász).
Amit kínálunk
  • Stabil, megbízható, piacvezető munkahely;
  • Teljes alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Munkábajárás támogatása (gépkocsi vagy tömegközlekedés);
  • Önálló, felelősségteljes feladatkör;
  • 13. havi bér;
  • Nagy összegű cafetéria (SZÉP kártya);
  • Heti 1-2 alkalom home office lehetősége;
  • További szakirányú tanulmányok, képzések támogatása.