Éjszakás pék

Deryne Kenyer

  • Budapest I. ker
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
A Krisztina téri Déryné Kenyér pékségébe keresünk megbízható Éjszakás Péket. Legyél részese csapatunknak, ahol tavaly ősszel megújult, korszerű műhelyünkben dolgozhatszFeladatok:
  • Vadkovászos kenyereink és élesztővel készített leveles pékáruink folyamatos sütése.
  • Kisebb mennyiségben termelési feladatok ellátása
  • Saját pálya önálló kezelése és fenntartása magas színvonalon, beleértve az eszközök és a munkaterület tisztán tartását
  • A frissen sült pékáruk minőségellenőrzése, csomagolása és előkészítése a napi szállításra, garantálva ezzel a termékek frissességét és megjelenését az üzleteink polcain
  • Szigorú megfelelés a HACCP rendszer előírásainak, biztosítva ezzel a termékek biztonságát és minőségét a gyártási folyamat minden szakaszában.
  • Szakirányú végzettség és/vagy releváns tapasztalat a pék iparágban.
  • Problémamegoldó képesség és önálló munkavégzés.
  • Nyitottság az új technológiák és eljárások elsajátítására.
  • Heti 5 éjszaka (23:00-08:00)
  • Személyre szabott, versenyképes órabér
  • Munkavégzés a legkorszerűbb pékipari technológiák között (MIWE kemencék és sütők, RONDO gyúró, FERNETO osztó- és dagasztógépek)
  • Teljes munkaidőben történő bejelentés
  • A törvény által meghatározott éves szabadságkeret
  • Naponta egyszeri étkezés biztosítása
Ha szeretnél részese lenni egy fiatal, lendületes csapatnak, várjuk jelentkezésedet!

Profession