Mid-office szakértő

MP Solutions

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Nemzetközi partnerünk leányvállalatához keresünkMid-office szakértő munkatársatFeladataid lesznek:
  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • jogszabályi előírások, tulajdonosi elvárások, ügyfelek érdekeinek szem előtt tartása,
  • szerződésekkel, ügyfelekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, szerződéskezelés,
  • a tulajdonosok és a menedzsment felé történő jelentések elkészítése,
  • felügyeleti adatszolgáltatás biztosítása.
RequirementsAz ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:
  • pénzügyi szakirányú tanulmányok,
  • kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • proaktivitás, önállóság,
  • igényesség, alapos, pontos munkavégzés,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • nyitottság, rugalmasság,
  • a pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.
Benefits
  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Sportolási lehetőségek
  • Fittneszterem és étterem a székházban
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, céges egészségcsomag)