Felvonó karbantartó

Kone

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Végzettséggel rendelkező lift karbantartó munkatársat keresünk a Magyarországon több, mint 30 éve működő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező KONE Felvonó Kft. csapatába.Feladatok:
  • Munkaterületén lévő felvonók karbantartási tevékenységének ellátása
  • Eseti hibaelhárítás
  • Javítási lehetőségek azonosítása, megrendelés esetén elvégzése
  • Ügyfelek elégedettségének biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, a munkaterületen jelenlévő kapcsolattartókkal és végfelhasználókkal
Felvonószerelői végzettség
Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és gépkocsivezetői tapasztalatAmit kínálunk:
  • Kiszámítható, biztos, bejelentett jövedelem egy növekvő piacon
  • Egyéb juttatások:
  • SZÉP Kártya
  • Életbiztosítás
  • Egészségbiztosítás – magánegészségügyi ellátás
  • Ingyenes sportolási lehetőség egy szerződött prémium wellness és fitnesz központban
  • Munka- és magánélet egyensúlya, kezelhető munkamennyiség
  • A fizetés minden hónap elején a bankszámlán
  • Szerszámok, munkaeszközök, munkaruha biztosítása
  • Céges autó, éves országos pályamatricával, magánhasználati kerettel
  • Céges mobiltelefon, internet használattal
  • Önálló, flexibilis munkavégzés – magad osztod be az idődet
  • Innovatív, munkát segítő munkamódszerek
  • Jó csapat, kollektíva
  • Folyamatos támogatás tantermi és helyszíni oktatásokkal
  • Hibaelhárítási feladatok telefonos és helyszíni segítése
  • Fejlődési- és karrier lehetőség

Profession