Termelési középvezető

Trenkwalder Group

  • Balassagyarmat, Nógrád
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Irányítja és koordinálja a gyártó modul hatékony működését
  • Betartja és betartatja a biztonsági-, folyamat- és minőségi előírásokat
  • Irányítja, képzi és értékeli a termelés irányításában a beosztottait
  • Hatékonyan irányítja az emberi és anyagi erőforrások felhasználását a termelésben
  • Segítséget nyújt bonyolult gyártási problémák elemzésében és megoldásában
  • Felelős a Lean-nel kapcsolatos tevékenységek bevezetésért és fenntartásáért
  • Támogatja a minőségbiztosítási célok elérését és a rendszer működtetését
  • Támogatja a környezet irányítási rendszer működtetését
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Vezetési tapasztalat
  • Magas szintű elemző képesség, rendszerszemlélet
  • Másokkal való együttműködés képessége
  • Összeszerelési folyamat ismerete
  • Ipari tapasztalat
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása 100%-ban
  • Lakhatási és költözési támogatás
  • Összetartó, rugalmas, segítőkész csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Trenkwalder Group

Hasonló állások

  • Termelési középvezető E-compressor

    Mahle

    • Balassagyarmat, Nógrád
    Az Ön feladatai és felelősségi köre Irányítja és koordinálja a gyártó modul hatékony működését. Betartja és betartatja a biztonsági-, folyamat- és minőségi előírásokat. …
    • 2 hónapja
  • Gépbeállító technikus

    Trenkwalder Group

    • Balassagyarmat, Nógrád
    Termelő berendezések folyamatos működésének biztosítása Szerszámcserék, korrekciók, termékváltásnál az átállások kivitelezése Hibakeresés, problémamegoldás, az elhárított hibák d…
    • 11 napja
  • Műszakvezető

    EasyHiring Services

    • Balassagyarmat, Nógrád
    Gyártás, műszaki terület műszakvezető A világ piacvezető kábelgyártási vállalathoz keresünk új műszakvezetőt balassagyarmati munkavégzéssel. 4-10 fős létszámú műszak irányít…
    • 1 hónapja