Mérlegképes könyvelő

Agrosprint

  • Karcag, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Beérkező, kimenő-, és pénztári számlák ellenőrzése, kontírozása, rögzítése
  • Bankok kontírozása, rögzítése és utalásra váró tételek ellenőrzése
  • Munkabér, tárgyi eszközök és egyéb vegyes feladások könyvelése
  • Főkönyvi feladások egyeztetése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Havi és éves főkönyvi zárásban való aktív részvétel
  • Egyéb könyvelési feladatok ellátása
  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél
  • Naprakész számviteli-, és adótörvényi ismeretekkel rendelkezel és azokat gyakorlatban is tudod alkalmazni,
  • Megbízható, precíz és önálló vagy, de csapatban is szívesen „szakmáznál” a könyvelő kollégákkal.
  • Korrekt bérezést és hozzá prémium kifizetést
  • Folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseken való részvételt
  • Hosszútávú munkalehetőséget
  • Színvonalas vállalati üdülést (évente több alkalommal)
  • Munkába járás támogatását
  • Családias, közvetlen munkahelyi légkört
  • Számos céges rendezvényt, ahol garantált a jókedv!
Mert velünk nem csak dolgozni jó!

Profession