Szenior vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó-1051 Budapest, Nádor u. 6

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Az OTP Bank Budapesti Régió Közép- és Nagyvállalati Területe
SZENIOR VÁLLALATI ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ
munkakörbe keresi új csapattagjátFeladatok:
Közép- és nagyvállalati ügyfélkörben (szegmens 1.000MFt árbevétel felett) ügyfélkapcsolati tevékenység szakértői ellátása;
  • Meglévő közép- és nagyvállalati ügyfelekből álló portfolió kezelése és bővítése
  • Új ügyfelek akvizíciója, ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása
  • Hitelkérelmek befogadása, ügyletek strukturálása, előterjesztése
  • Egyeztetés kockázati döntéshozókkal
  • Szerződéses dokumentációk elkészítése/véleményezése
  • Meglévő ügyfelek monitoringja, problémás esetekben beavatkozás
  • Banki és csoportszintű termékek keresztértékesítése
Téged keresünk, ha:
  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • magabiztos angol nyelvtudásod lehetővé teszi tárgyalások angol nyelvű lebonyolítását és emellett írásban is ki tudod fejezni magad
  • 4-5 év közép- és nagyvállalati banki területen szerzett tapasztalatod van, és ebből kifolyólag a potenciális termékeket magas szinten ismered
  • szívesen foglalkozol ügyfelekkel és minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel
  • ösztönöz, ha díjazzuk a jó teljesítményt
  • rugalmasság, megoldásorientáltság jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására
Előnynek tartjuk, ha:
  • van már finanszírozási tapasztalatod projekt és strukturált ügyletekben
Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
  • mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
  • innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
  • támogatunk szakmai kiteljesedésedben
  • vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
  • versenyképes bérezési rendszerünk van, ezen felül cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.
Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Nádor u. 6.

OTP Bank