Portás - Becsehely

Pannon-Work

  • Becsehely, Zala
  • 1.304 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
  • Gyors jelentkezés
BecsehelyÉlelmiszeripar/Mezőgazdaság1-3 év szakmai tapasztalatBecsehelyi baromfi-feldolgozó üzembe egyszerűsített foglalkoztatás keretében, alkalmi munkára PORTÁS kollégákat keresünk! Munkaidő: 12 órás, 2 műszakos munkarend (06.00-18.00, 18.00-06.00) Munkabér: nettó 1304,- Ft/óra + 8 óra feletti munkavégzés esetén +50% pótlék Napi nettó 18.254,- Ft Bérfizetés heti rendszerességgel! A munkába járás önállóan megoldandó!Főbb feladatok
  • Portaszolgálati feladatok ellátása
  • Érkező és távozó járművek pontos dokumentálása kézzel és a vállalat számítógépes rendszerében
  • A dolgozók jelenléti ívének pontos vezetése
  • Futárszolgálat érkező csomagjainak kezelése
  • A kapuk folyamatos figyelése, az érkezők tájékoztatása
  • Riasztások szakszerű kezelése
  • Látogatók pontos nyilvántartása, útbaigazítása
  • Gépekkel kapcsolatos üzemszerű folyamatok elvégzése
  • A hozzá tartozó takarítási feladatok ellátása
  • Udvaron történő szemlék pontos betartása
  • A vállalat szállítmányaival kapcsolatos problémák kezelése
  • A fuvarozással kapcsolatos dokumentumok meghatározott, pontos rögzítése
Munkakör betöltésének feltételei
  • 12 órás, nappali és éjszakai munkavégzés vállalása
  • Befejezett alapfokú tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret elengedhetetlen!
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Portásként szerzett releváns tapasztalat
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work