PLC Programozó

Sangjin Micron

  • Jászfényszaru, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • A termelő berendezések folyamatos működésének biztosítása.
  • Elektromos és vezérlőrendszer tervezése/építése/üzembe helyezése
  • Meglévő PLC programok módosításainak végrehajtása és hibaelhárítása.
  • A felmerülő elektromos hibák gyors és hatékony elhárítása
  • Aktív részvétel a tervezett karbantartásban
  • Géptelepítések támogatása, külső szakemberek segítsége
  • Napi összesítések írása, adatok bevitele
  • A meghibásodások okainak feltárása és a korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Mérnöki munka támogatása
  • Munka közben a termelési területtel való kapcsolattartás
  • A fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Villanyszerelő vagy erősáramú elektrotechnikai végzettség
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • PLC programozásban való jártasság
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Bármilyen 6 tengelyes robot kezelésében szerzett tapasztalat - angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Cafatéira
  • Havi jelenléti bónusz
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Profession

Hasonló állások

  • Technikus munkalehetőség

    Trenkwalder Group

    • Gyöngyös, Heves
    Milyen pozíciókat tudunk ajánlani? Karbantartó technikus Elektromos karbantartó Laboratóriumi technikus Fröccsöntőgép szervíztechnikus Fröccsöntőszerszám karbantartó Gépbeáll…
    • 3 napja
  • Szerviz karbantartó szakmunkatárs

    Bosch

    • Hatvan, Heves
    Cég leírása Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikár…
    • 3 napja
  • Szerviz karbantartó szakmunkatárs

    Bosch

    • Hatvan, Heves
    A cég leírása Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetik…
    • 3 napja
    • Gyors jelentkezés