INGATLAN ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Work4You

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Magyarország legismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó hálózata megbízásából keresünk Székesfehérvár-Várkörúti és Velencei irodájába munkatársakat az alábbi pozícióba:INGATLAN ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐEz Magyarországon a 10 legjobban fizetett szakma egyike, ennek ellenére nem biztos, hogy Neked is való ez a hivatás, éppen ezért javaslom, hogy találkozzunk és mérjük fel közösen!Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Ingatlanértékesítésben vagy értékesítési csapat vezetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
Jó kommunikációs képesség
Nyitottság az újra
Szorgalmas, kitartó, határozott személyiség
Eredményorientáltság
Szakmai tudásvágy
Vezetői engedély, saját személygépkocsi
Erkölcsi bizonyítványSZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 tapasztalatot
SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG:
Középiskola
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást
FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
Teljes munkaidőFőbb feladatok, munkákA meglévő ingatlanportfólió bővítése, értékesítése, és ezen tevékenységek támogatása
Megbízások felvétele, hirdetések szerkesztése
Ügyféligények felmérése, kezelése, tanácsadás
Ingatlan bemutatók szervezése és lebonyolítása
Ajánlattétel, ártárgyalások, adás-vételi szerződések előkészítése, menedzselése
Az ügyfelekkel való kapcsolattartás
Értékesítési csapat munkájának támogatása
Toborzás és kiválasztás
Az új kollégák betanítása, szakmai sikerének támogatása, csapatépítés
Adminisztrációs feladatokÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI:
Értékesítés, Kereskedelem
Ingatlanértékesítő
Ingatlan tanácsadó
Ingatlan referens
Értékesítési munkatárs
Építőipar, Ingatlan
Ingatlan- építőipari értékesítés
vendéglátásMegbízórólMagyarország legismertebb, piacvezető ingatlanforgalmazó hálózata, 18 éves szakmai tapasztalattal és számos szakmai elismeréssel. Felelősségteljes munkánkkal, professzionális és komplex szolgáltatásunkkal tisztességesen, kreatívan, és jövedelmezően segítünk az embereknek életük egyik legfontosabb döntésében! Ezért itthon is európai színvonalú fizetést tudunk elérni és meg is haladni, rugalmas időbeosztásban.Amennyiben közösen úgy döntünk, irodavezetőként csatlakozhatsz a hazai ingatlanközvetítés meghatározó cégéhez, ahol egy barátságos munkakörnyezetben biztosítjuk a piacon a LEGJOBB FELTÉTELEKET, a szakmán belül elérhető LEGMAGASABB SZINTŰ KÉPZÉST, és a LEGNAGYOBB ADATBÁZIST és infrastruktúrát, hogy a saját mércéd szerint legyél sikeres és elégedett.Amit kínálunkA 10 legjobban fizetett szakma egyike
Kiszámíthatóság – HAVI FIX JÖVEDELEM és jutalék – teljesítményarányos bónusz
Tervezhető munka és jövedelem, mert szeretnénk, hogy a kollégáink NE CSAK a megélhetéshez keressék meg a pénzt
Díjak, elismerések, mert azt gondoljuk, hogy ha valaki sikeres és sokat tesz a cégért, azt el kell ismerni
Biztos háttér:
Mentor és vezető mellett tanulhatod meg a szakmát
Folyamatos továbbképzések, szakmai fejlődés, és egyedi MESTERKÉPZÉS
A hálózat 18 éves szakmai tapasztalata és tudása
Szabályozott, kidolgozott, professzionális munkafolyamatok
A legkorszerűbb technikai háttérVárlak egy kötetlen beszélgetésre, hogy megismerd hálózatunk működését és hogy felmérjük közösen, ideális-e Neked ez a szakma.Munkavégzés helyeSzékesfehérvár, Velencei-tó körüli települések

Work4You