Supply Chain Planner

Adecco

  • Helvécia, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeSpecialistDátum2024-04-12KategóriaTransportation and LogisticsSupply Chain PlannerAz Adecco autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
Supply Chain PlannerFeladatok:
  • A cég képviselete, kommunikáció a beszállítók és a vevők irányába magyar és idegen nyelven (angol)
  • Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása
  • Alapanyag- és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése. Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelően az Inventory Rate KPI segítségével, ami tartalmaza a maximálisan megengedett alap, félkész -és késztermék szinteket
  • Beszállítókkal, vevőkkel és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, szállítási terv készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevők által delegált logisztikai kapcsolattartókkal és kiszállításhoz köthető szolgáltatókkal
  • Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel.
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, ill. egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése SAP-ban (SD, MM)
  • Beszállítói/ vevői logisztikai reklamációk feldolgozása
  • Keresztfunkcionális munkavégzés (helyettesítések) és feladatmegoldás a társterületekkel (projektvezetés, minőségbiztosítás, gyártás, beszerzés)
  • A vevő által meghatározott portálok kezelése
  • A logisztikai vezető támogatása a területen kitűzött célok elérésében
Elvárások:
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, stressztűrőképesség
  • Angol kommunikációképes szintű nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • 8D ismeret, VDA és IATF ismeret
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Folyamatosan fejlődő ipari környezetben kamatoztathatod a tudásod
  • Szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Versenyképes fizetést
Munkavégzés helye: HelvéciaMegosztás

Adecco