Csomagoló (Tatabánya)

Work Force

  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Szükséges nyelvtudás MagyarRövid leírásHa egy hónapban csak 14-15 napot szeretnél dolgozni és szereted a változatos munkát, gyere és dolgozz Tatabányán a környék egyik legjobban fizető cégénél!Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
  • termékek csomagolása, dobozolása és címkézés
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Jó egészségügyi állapot
Mit kínálunk?
  • BÉREZÉS: piacképes órabér + műszakpótlékok + túlóra lehetőség + bónusz
  • BÓNUSZOK: jelenléti, ajánlási, termelési és egyéb jutalmak
  • Cafeteria nettó 30.000 Ft/hó
  • Bérelőleg 5 ledolgozott nap után
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, saját öltözőszekrény
  • Iskolakezdési támogatás, karácsonyi bónusz
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
  • Munkaruházat
  • Kollektív személybiztosítás
  • Kiterjedt ingyenes céges buszjárat - Tatabánya, Oroszlány, Környe, Tata, Bicske, Szár, Szárliget, Vál, Tabajd, Vértesacsa, Alcsútdoboz, Felcsút, Nyergesújfalu, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Dad, Szákszend, Bokod, Ács, Komárom, Mocsa, Kocs, Almásfüzitő, Naszály, Grébicspuszta, Mocsa, Tárkány, Nagyigmánd, Párkány, Dorog, Tokodaltáró, Tát, Héreg, Tarján, Kecskéd, Esztergom
A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • Műszakrend: 12 óra 2 műszakos munkarend
  • Szállás nem biztosított
Jelentkezés módjaAmennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alább a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva, vagy hívja a +36 20 248 0933-as számot!

Work Force