IDM rendszer fejlesztő

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 3 hónapja
OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet
IDM rendszerfejlesztő
munkakör betöltésére

Feladatok
  • Meglévő IAM/IDM rendszer újabb moduljainak fejlesztése
  • Meglévő IAM/IDM rendszerben hibakeresés, adatjavítás, lekérdezések/jelentések készítése
  • Bevezetés alatt álló IAM rendszer szakmai támogatása
  • Együttműködés a bank informatikai és üzleti területeivel
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség vagy 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv aktív használata (szóban & írásban)
  • ORACLE ismeret
  • PL/SQL fejlesztésben való jártasság
  • OOP fejlesztési tapasztalat
  • Önálló és proaktív munkavégzés
Előnyt jelent
  • Banki környezetben szerzett munkatapasztalat
  • IAM/IDM fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • DELPHI programnyelv ismerete
  • Full stack fejlesztői tapasztalat
Amit nyújtunk
  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

OTP Bank