SZERVIZ SZERELŐ MUNKATÁRS

Work4You

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Hidraulika elemek értékesítésében, hidraulikus berendezések gyártásában, javításában 15 éves tapasztalattal rendelkező debreceni központú cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:SZERVIZ SZERELŐ MUNKATÁRSAz álláshoz tartozó elvárások:Gyakorlat a ipari hidraulikus berendezések, célgépek javításában gyártásában.
Gépszerelő,autószerelő
Gyakorlat erő- és munkagépek esetleg építőipari és teher-gépjárművek hidraulika javításában,
B-kategóriás jogosítvány.Az állás betöltéséhez előnyt jelent:Elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
Önálló szerelői és ügyfél kezelési tapasztalatFőbb feladatok, munkák:Hidraulikus gépek berendezések hibakeresése javítása.
Tervezett karbantartások elvégzése
Kapcsolattartás a partnerekkel
Értékesítés támogatásaMegbízó:
2003-ban alakult önálló társaság.
A hidraulika rendszerek építésében, javításában, karbantartásában nagy tapasztalattal rendelkező szolgáltató és kereskedelmi Kft.
Munkánkkal a hidraulika, és a gépépítés területein nyújtunk segítséget a műszaki berendezéseket gyártó, üzemeltető vagy javító, karbantartó szakembereknek. Tervezéssel, szaktanácsadással, hidraulikus elemek forgalmazásával, gyártással és kivitelezéssel állunk a megbízók rendelkezésére.
Termékeinket és szolgáltatásainkat széles választékban kínáljuk.
Megbízhatóságunkat az eddig elvégzett munkáink, referenciáink és állandó ügyfélkörünk is bizonyítják.
Szükség esetén az általunk értékesített termékek, berendezések, telepített rendszerek garanciális és azon túli szerviz szolgálatát is ellátjuk műhelyünkben vagy helyszíni kiszállással.Amit kínálunk:Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
Túlóra elszámolás
Kiszámítható munkaidő: hétfőtől péntekig 7:30-16:00
Amennyiben Debrecenen kívülről érkezel, 25 Ft/km összegű üzemanyagtámogatást biztosítunk, illetve amennyiben a tömegközlekedést választod, 100%-ban megtérítjük a távolsági jegy/bérlet árát.
Albérlet támogatás
Ingyenes parkolás
Szemüvegjuttatási programunk keretében támogatjuk a szemüvegvásárlást
Megbízható, stabil munkahely, együttműködő csapatmunka
szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek, szakmai utak
Stabil vállalati háttér
Családias munkakörnyezet
Negyedéves Bonus, teljesítmény alapjánMunkavégzés helyeDebrecen és környéke

Work4You