Housekeeping Manager - Pullman Budapest - Fixed-term 1 year contract

PULLMAN

  • Budapest
  • Határozott idejű
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • Gyors jelentkezés
A cég leírásaAz Accor szállodalánc több mint 5400 szállodát üzemeltet 110 országban. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben.A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek a vendéglátás iránt!Az állás leírásaAz 5 csillagos, 136 szobás Pullman Budapest hotel Housekeeping manager munkatársat keres egy éves, határozott idejű szerződéssel.FELADATOK:
  • Megszervezi a szobák és a közösségi terek mindennapi rendben tartását, biztosítva az elegáns és tiszta környezetet
  • Irányítja és ellenőrzi a Housekeeping munkatársak munkáját
  • Tervezés és gazdálkodás a Housekeeping területen felmerülő költségekkel és munkaerővel
  • Megtervezi, koordinálja és ellenőrzi a nagytakarítási munkálatokat
  • Garantálja a vendégeknek nyújtott szolgáltatások kiváló minőségét
  • Felügyeli a vendégszobák karbantartását közösen a műszaki részleggel
  • Ellenőrzi a textíliákat és rendszeresen felügyeli a mosoda és a vasalás szolgáltatásait
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal (mosoda, rovarirtó, stb.) a kifogástalan minőség biztosítása érdekében
  • A Front Office vezetőjével koordinálja a vendégek elhelyezését és a szükséges szobacseréket
  • Aktívan részt vesz a vendégekkel való kommunikációban
KépzettségELVÁRÁSOK:
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat Housekeeping területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó gazdálkodási és elemzőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Vezetői gyakorlat
További információkAMIT AJÁNLUNK:
  • Izgalmas és kihívásokkal teli munkakör egy kivételes, 5 csillagos, 136 szobás szállodában
  • Központi lokáció, Budapest szívében (VI. kerület)
  • Modern, baratságos munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség nemzetközi vállalai környezetben
  • Pozitív, fiatalos, dinamikus csapat
  • Kompetitív fizetés
  • Accor juttatások
JELENTKEZÉS:
  • Magyar vagy angol nyelvű önéletrajz benyújtásával,

PULLMAN

Hasonló állások

  • Senior Cost Specialist (2 years fixed term)

    Karrier Hungária

    • Budapest
    Our multinational partner, a global leader in developing, manufacturing, and marketing a broad range of innovative products for the life science research and clinical diagnostic ma…
    • 3 napja
    • Gyors jelentkezés
  • HRIS Expert (2 yrs fixed term)

    Karrier Hungária

    • Budapest VII. ker
    • Budapest XII. ker
    Our precious partner is seeking a HRIS Expert. If you're interested in joining a global HR organization, managing HR reporting metrics and providing critical support in program dev…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Business Contract Manager

    Karrier Hungária

    • Budapest
    An exciting opportunity for a contract manager or a commercial lawyer to work for a multinational client as part of their dynamic legal department. Main responsibilities: Draft…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés