Köztisztasági munkavezető

Miskolc Holding

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 3 napja
Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. -nél!
Most itt az alkalom, Köztisztasági munkavezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:
  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Van szakmai tapasztalatod ezen a területen
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van vezetési tapasztalatod
Milyen feladatok várnak Rád?
  • Munkakezdés előtt és munkavégzés közben, naponta ellenőrzi a beosztottak munkavégzésre alkalmas állapotát
  • Ellenőrzi a védőeszközök meglétét, működőképességét, az anyagok előírásszerű tárolását
  • Biztosítja a folyamatos munkavégzést
  • Munkaerő-, anyag-és gépigényt jelzi közvetlen felettes felé
  • A helyszínre szállított anyagokat átveszi, minőségét és mennyiségét ellenőrzi, biztonságos tárolásukról gondoskodik, vezeti a nyilvántartást
  • A kivitelezés során használt gépeket és azok által felhasznált anyagokat naplóba vezeti
  • Kapcsolattartás a területellenőrökkel, munkavezetőkkel, műszaki ellenőrökkel
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben
Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!Munkavégzés helye:Miskolc város közigazgatási területeA jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.