Folyamatmérnök SMT / Process Engineer SMT

HRC Group

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
GyőrPályakezdő, szakmai gyakorlattalAutóipari Partnercégünkhöz keresünk Folyamatmérnöki pozícióba elektronikai területre!Főbb feladatok
  • Nyomtatott áramkörök SMT technológiáinak szakmai felügyelete
  • Új termékek önálló bevezetése, Próbagyártások előkészítése, lebonyolítása, a mért gyártási paraméterek jegyzőkönyvezése, riportba foglalása
  • SMT gyártási eljárások folyamatos fejlesztése, a szoftveres fejlesztések és újítások nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal, beszállítókkal
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú elektronikai/gépész/mechatronikai végzettség
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Amit megbízónk kínál
  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre, megismerni a különböző SMT-hez tartozó technológiákat (Pasztázás, SPI, Beültetés, forrasztás, AOI, X-Ray)
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk
  • Szakmai előrelépés, fejlődés
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Szakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök tömeggyártásában előnyt jelent
  • Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

HRC Group