Sales mérnök

Grafton

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
PozícióleírásMultinacionális, svéd háttérrel rendelkező partnerünk hegesztés és lézervágási technológiával foglalkozik, hozzájuk keresünk most Sales mérnök kollégát csapatuk új tagjaként.Az alábbi feladatok várnak rád:
  • márkájuk képviselete a magyarországi piacon
  • meglévő partnerekkel való szoros kapcsolattartás és együttműködés
  • új potenciális partnerek felkutatása és üzleti lehetőségek azonosítása
  • piaci lehetőségek, trendek figyelése, és hozzájuk való alkalmazkodás
  • részvétel az értékesítési stratégia kialakításában és megvalósításában
KÖVETELMÉNYEKTéged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • műszaki végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat hegesztés technológiai területen
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
ELŐNYÖKAmit partnerünk kínál:
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
  • szakmai tréningek és külföldi utazási lehetőségek
  • negyedéves bónusz
  • rugalmas munkavégzés lehetősége
EGYÉB MEGJEGYZÉSAz állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=jogi-teruletReferenciaszám: 101-23-43946/IN

Grafton