Raktáros

Sonepar

  • Dunaharaszti, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Cégünk a világ piacvezető vil amossági nagykereskedelemmel foglalkozó Sonepar Group helyi vál alkozása, mely
vil amossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.
Logisztikai részlegünk fejlesztése kapcsán, Dunaharasztiban lévő központi raktárunkba keresünk kol égákat az
alábbi pozícióba:RaktárosFŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
▪ Áruk szakszerű kezelése, szál ítása, raktározása, be- il etve kitárolása
▪ Kábelvágógép kezelése
▪ Anyagmozgatás
▪ A raktári rend előírásoknak megfelelő kialakítása és fenntartásaAZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
▪ Precíz, pontos munkavégzés
▪ Saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz
▪ Jó fizikai erőnlét
▪ Pozitív, motivált személyiség
▪ 2 műszakos munkarend vál alása (06:00 - 14:30 és 14:30 - 23:00)AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
▪ Targoncavezetői jogosítvány
▪ Raktár logisztikában szerzett tapasztalatAMIT KÍNÁLUNK:
▪ Bejelentett versenyképes, komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítményarányos bónuszrendszer)

Sonepar