Bérszámfejtő munkatársat keresünk Bérszámfejtő

  • Budapest XVIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Bérszámfejtő munkatársat keresünk!
Helyszín: Budapest XVIII. kerületFeladatok:
· Bérszámfejtési feladatok teljeskörű ellátása
· Be és kijelentések elvégzése
· Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
· Letiltások kezelése
· Adatszolgáltatás készítéseElvárások:
· Releváns szakmai tapasztalat
· Forint-Soft program ismerete
· Precíz munkavégzésAmit kínálunk:
· Hosszútávú munkalehetőség
· Modern irodai környezet
· Fejlődési lehetőségElőny:
· TB kifizető helyen, bérszámfejtésben szerzett tapasztalatJelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a hr@inspector.hu e-mail címen lehet.Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 0 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Humán erőforrás
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Bérszámfejtő
Feladás dátuma: 2024.02.02
Eddig megtekintették 6 alkalommal

Apróhirdetés ingyen