Szabályozási gyakornok

Mind-Diák

  • Budapest
  • 1.874 Ft/óra
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek! Feladatok:A hatóságok felé történő kötelező adatszolgáltatás koordinációja és nyomon követése
Tanácsadás az üzleti egységeknek
Szabályozási változások követése, továbbítása az érintett területek felé
Adminisztratív feladatok
Szabályozó csapat támogatása kis- és nagykereskedelmi, stratégia kérdésekbenElvárások:Érvényes nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
Műszaki vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
MS Office programok – kiemelten Excel - felhasználói szintű ismerete
Betöltött 18. életévMunkaidőHétköznaponként rugalmas beosztásban
Heti minimum 20 óra vállalásávalAmit kínálunkBruttó 1874 Ft/óra
Szakmai gyakorlat leigazolása
Hosszú távú lehetőség
Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését
Részben otthonról végezhető munkaElőnyt jelent:Telekommunikációs területen szerzett gyakorlat, ismeretekJelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

CV Online